Szanowny gościu możesz zalogować się lub założyć konto.

Język: Polski Polski

Baitboat.pl - łódka zanętowa

0 artykułów - 0 PLN

Twój koszyk jest pusty!

Informacje o wysyłce

Dostawa zamówionego towaru następuje po potwierdzeniu złożonego zamówiena oraz zaksięgowaniu płatności za złożone zamówienie. Po przyjęciu zamówienia skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Sklep może odmówić realizacji złożonego zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności.

 

Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi od 5 do 14 dni roboczych. Jest równy całkowitemu terminowi realizacji zamówienia, jeśli zamówione produkty są dostępne od ręki.

 

Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firy kurierskiej DPD . Kupujący NIE jest obciążany kosztami dostawy . Według regulaminu prowadzimy sprzedaż tylko na terenie Polski. Odbiór osobisty może nastąpić po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym, że bedzie to możliwe w przypadku konkretnego zamówionego towaru.

 

Dostawa firmą kurierską trafia do adresata na drugi dzień roboczy po nadaniu. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

 

Dowód zakupu (paragon lub oryginał faktury VAT) jest dostarczany do klienta wraz z zamówionym towarem lub osobnym listem poleconym. W momencie wysłania paczki z naszego magazynu, klient na życzenie otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.

Porównanie produktów